Systémové upozornění
Hlavní informace

Seminář bude ve čtvrtek 17.9. v budově Rektorátu v Dejvicích.

Registrace

Registrace na seminář je zde. Registrace končí 10.9.

O semináři

Seminář jaderného inženýrství je akce pro bakalářské a magisterské studenty oboru Jaderné inženýrství. Hlavním cílem semináře je umožnit studentům bakalářského a magisterského studia oboru Jaderné inženýrství prezentovat své studentské a výzkumné práce, a to sobě navzájem. Speciálně studenti druhého ročníku bakalářského studia získají díky těmto aktivitám přehled o současné vědecké činnosti a zapojení studentů do vědy a výzkumu na katedře reaktorů, výzkumných ústavech a firmách působící v oblasti jaderného inženýrství. Jednotlivé odborné příspěvky budou průběžně hodnoceny odbornou porotou a na závěr konference budou vyhlášeni vítězové soutěží o nejlepší příspěvek. Příspěvky budou publikovány v tištěném sborníku.
V případě, že nestudujete na obor Jaderné inženýrství a uvažujete o studiu magisterského studia JI a měli byste zájem se konference zúčastnit, kontaktujte Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Příspěvky

Odborné příspěvky mají za cíl ukázat ostatním studentům jakému tématu se prezentující věnuje či věnoval na své bakalářské práci, výzkumném úkolu či diplomové práci. Cílem není prezentovat výsledky výzkumné činnosti ale vysvětlit téma práce, jako kdyby se vás rodiče zeptali, co děláte. 

Příspěvek bude formou prezentace, délka max 10 minut + čas na dotazy. Psaný článek není požadován.

 

 V případě dotazů pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Seminář je podpořen z projektu SVK 36/20/F4.